Dzień Dobry !


Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem.

Niniejszy sklep www.pegperego-polska.pl stworzyliśmy z myślą, aby w jednym miejscu zgrupować wszystkie pojazdy dziecięce produkowane aktualnie przez firmę Peg Perego, oraz części zamienne i akcesoria do pojazdów: samochodów, motorów, ciągników i rowerków produkowanych obecnie, jak i do tych sprzed lat. 

U nas możesz kupić nowe auto lub wyremontować albo stuningować starsze wyprodukowane w Peg Perego. 

Chcemy, aby każdy klient kupujący u nas pojazd miał poczucie bezpieczeństwa również po zakupie - to jest myśl przewodnia naszego sklepu i serwisu.

 

A teraz trochę o nas.

Sklep www.pegperego-polska.pl jest prowadzony przez naszą firmę o nazwie P.H. AGNES-IM.

Jesteśmy stabilną firmą rodzinną założoną w roku 1993.

Już od ponad 20 lat zajmujemy się importem, sprzedażą i serwisem pojazdów dziecięcych.

Od roku 1995, czyli już ponad 18 lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy PEG PEREGO w Polsce w zakresie sprzedaży zabawek. Wychowaliśmy nasze dzieci na pojazdach Peg Perego, które były  naszymi najlepszymi testerami produktów i teraz czynnie uczestniczą w prowadzeniu naszej firmy.

Na rynku sprzedaży internetowej działamy od roku 2004 i obecnie prowadzimy sprzedaż w dwóch sklepach internetowych: www.agnes-im.pl i www.pegperego-polska.pl oraz za pośrednictwem portalu www.allegro.pl

Posiadamy własne zaplecze magazynowe o powierzchni 1100 m2, sklep stacjonarny z wystawą produktów oraz własną bazę transportową.

Z  PEG PEREGO oferujemy naszym klientom pełen wybór asortymentu najlepszych na świecie pojazdów dziecięcych z napędem na akumulator i na pedały: samochody, motocykle, jeepy, ciągniki, skutery, pojazdy trzykołowe, rowerki, bujaki, jeździki, sprzedaż części zamiennych oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów z tej fabryki. Zachęcamy do przeczytania informacji o producencie umieszczonej na tej stronie w akapicie O PEG PEREGO, oraz do odwiedzenia włoskiej strony producenta www.pegperego.com

 

Importujemy i oferujemy w ciągłej sprzedaży markowe i tylko oryginalne artykuły dla dzieci i zabawki głównie z Włoch i Hiszpanii: przede wszystkim PEG PEREGO, ale również innych włoskich producentów: CAM, PLEBANI oraz hiszpańskich: FEBER, PALAU TOYS, AVC.


Udzielamy rabatów dla hurtowni i dużych odbiorców. Przy większych zakupach dostarczamy produkty własnym transportem .


ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW I WSPÓŁPRACY !!!

 

 

hala

 

 

hala1

 

 

hala2

 

hala3

 

 

hala4

 

hala5

 

hala6

 

hala7

 

hala8

 

hala9