Zakupione produkty wysyłamy na adres podany przez klienta w formularzu zamówienia za pośrednictwem dwóch firm kurierskich: DHL i UPS, naszym własnym transportem w zależności od wagi i gabarytów opakowań lub zapraszamy do odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym.

Artykuły oznaczone informacją DOSTĘPNE wysyłamy w ciągu 24 godzin od wpływu zapłaty na nasze konto lub informacji od klienta o wysyłce za pobraniem z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt.

Wysyłki realizowane są codziennie do godziny 13:00. Produkty zamówione po godzinie 13:00 wysyłamy nastepnego dnia roboczego.

Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z naszego magazynu co gwarantuje bardzo szybką wysyłkę.

Wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich są monitorowane i dostajecie Państwo emailem powiadomienie o nadaniu przesyłki. Standardowa dostawa jest realizowana zazwyczaj w ciągu 24h od wysyłki, w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.00. Jeżeli kurier nie zastanie Państwa pod wskazanym adresem, zostawi powiadomienie o przesyłce wraz z kontaktem do firmy kurierskiej, firma kurierska będzie próbowała dostarczyć przesyłkę jeszcze jeden raz.

Do każdej przesyłki dołączamy paragon lub fakturę na życzenie, które zamieszczamy wraz z listem przewozowym od kuriera.